RECENZJE

WIBRATOR B SWISH BCUTE CLASSIC LIMITED EDITION QUARTZ – RECENZJA

B Swish to firma o wyjątkowo bogatej ofercie produktów. Praktycznie nie ma takiego gadżetu erotycznego, którego nie znajdziemy w ich ofercie. Nie jest to jednak w żadnym stopniu wada. Dzięki rozległej ofercie praktycznie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja zwykle szczególną uwagę zwracam na limitowane serie i wyjątkowe produkty, ponieważ często można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki.  

Tym razem chciałam przedstawić wam wibrator klasyczny z serii, która powstała z okazji 10-lecia firmy. W zupełności zgadzam się tu z faktem podanym na ich stronie: podczas dobrej zabawy czas leci szybko. A BCUTE jest w stanie zapewnić nam taką właśnie dobrą zabawę.

 

Eleganckie opakowanie z wyściółką z piankowej gąbki skrywa w sobie naszego nowego przyjaciela i specjalny satynowy woreczek do jego przechowywania oraz oczywiście instrukcję obsługi. Swój wibrator wybrałam w kolorze quartz, czyli ciemnym fiolecie, a dostępna jest jeszcze klasyczna czerń, zwana tu onyxem oraz sapphire, szafirowy niebieski. Kolory na zdjęciach w żadnym razie nie oddają rzeczywistego wrażenia elegancji jakie roztacza wibrator, wzmocnionego złotą wstawką i logo oraz literą X, przypominającą nam z jakiej okazji powstała seria.  

Przystępujemy więc do uruchomienia wibratora. Warto mieć w domu zapas baterii w różnych rozmiarach, ponieważ niestety nie zostały one dołączone do zestawu. Gadżet posiada jeden guzik sterujący na spodzie wibratora, który po włączeniu podświetla się dość mocno na biało. Znacząco ułatwia to używanie urządzenia w zupełnych ciemnościach.  

Nie wspomniałam jeszcze o kształcie samego wibratora. Ma on niewielkie rozmiary, jedyne 7 cm długości. Wygląd jest bardzo klasyczny, ze zwężającą się końcówką oraz delikatnym zgrubieniem w niecałej połowie długości. Dolna cześć posiada wyżłobienia z dwóch stron, które mają nam ułatwiać trzymanie wibratora, ale moim zdaniem nie jest to konieczne.  

BCUTE ma dla nas pięć trybów pracy: jednostajne wibracje w trzech prędkościach oraz dwie wersje pulsacyjne. Jak już wcześniej wspomniałam zmieniamy je za pomocą przycisku umieszczonego na spodzie wibratora. Niestety trzeba go dość mocno naciskać, szczególnie kiedy chcemy wyłączyć urządzenia i należy przytrzymać go przez 3 sekundy.  

B Swish BCUTE to bardzo dobry wibrator, świetnie sprawdzi się zarówno podczas masturbacji jak i stosunku seksualnego. Wibracje określiłabym jako średnio mocne, ale mogące zaspokoić wymagania większości użytkowników. Jego wymiary pozwalają na łatwe spakowanie go do walizki i zabranie ze sobą w podróż czy po prostu wygodne przechowywanie w warunkach domowych. 

Brak komentarzy
Następny wpis
3 czerwca 2018

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!