RECENZJE

KULKI GEJSZY RIANNE S PUSSY PLAYBALLS NUDE – RECENZJA

Holenderska firma Rianne S nie posiada w swojej ofercie wielu produktów, ale każdy z nich zaskakuje  wyrafinowanym wyglądem, który bezsprzecznie trafia  w mój gust. Kulki gejszy Rianne S zapakowane są w piękną kosmetyczkę w kolorze nude. W drugiej wersji kolorystycznej do wyboru mamy kosmetyczkę w kolorze koralowym, za to kulki są zawsze w takich samych kolorach, a mianowicie: 

  • ciemny fiolet (55 gramów) 
  • liliowa (35 gramów) 
  • koralowa (25 gramów) 
  • cielista (15 gramów) 

Do tego otrzymujemy silikonowy sznurek-otoczkę i możemy rozpocząć tworzenie własnego zestawu kulek gejszy o wadze od 40 do 90 gram – każdorazowo możemy wykorzystać dwie kulki. Producent wspomina również o możliwości używania pojedynczej kulki bez otoczki, ale takie rozwiązanie bez sznureczka średnio do mnie przemawia. Przy tworzeniu zestawu wiele zależy od naszego doświadczenia i poziomu wytrenowania, ale jeżeli dopiero rozpoczynamy przygodę z trenowaniem mięśni Kegla, to zaczynamy od najlżejszego zestawu kulek gejszy, czyli wkładamy kulkę cielistą i koralową.  Prawda, że to samo w sobie jest już piękne połączenie kolorów? 

Rianne S Pussy Playballs to jak widać zestaw progresywny, więc w miarę postępu naszych ćwiczeń i coraz lepiej wyćwiczonych mięśni Kegla zmieniamy lżejsze kulki na cięższe wersje, czyli odpowiednio na liliową i  ciemnofioletową.  

Myślę, że ćwiczeń mięśni Kegla i kulek gejszy samych w sobie, nie trzeba nikomu zachwalać.  Korzyści płynące z ich używania  to  zarówno aspekty prozdrowotne,  zapobiegające dolegliwościom związanym z  osłabieniem mięśni dna miednicy, jak i poprawa samokontroli swojego ciała i  lepsze, pełniejsze orgazmy. Myślę, że warto. Jest to jeden z mniej wymagających treningów, jakie można sobie wyobrazić. Obiecuję, że nawet się nie spocisz.  

Kulki gejszy Rianne S są wykonane z silikonu medycznego, więc aplikujemy je przy użyciu  lubrykantu na bazie wody, aby  ich nie uszkodzić. Dodatkową zaletą silikonu medycznego jest fakt, że są one bardzo miłe w dotyku, czego niestety nie widać na zdjęciach oraz oczywiście całkowicie bezpieczne dla organizmu  i łatwe do utrzymania w czystości.  

Jeżeli chodzi o samo działanie  i stosowanie to nie można mieć tutaj żadnych zastrzeżeń. Wystarczy dobrać odpowiednie dla siebie obciążenie. Kulki gejszy Rianne S nie posiadają dodatkowego wewnętrznego ciężarka, a więc nic nie wprawia ich w dodatkowe drgania i są też dzięki temu całkowicie bezgłośne.  Nie wpływa to absolutnie na ich możliwości, trening odbywa się na podstawie samego ich ciężaru,  pozbawia jednak  ciekawego uczucia w środku.  

Kulki gejszy nie są już dzisiaj traktowane jako gadżet erotyczny, chociaż oczywiście mogą służyć również w tym celu,  ale ich używanie nie stanowi tematu tabu.  Rianne S stworzyła piękny, elegancki zestaw progresywnych kulek gejszy, który z powodzeniem możemy wręczyć jako prezent dla bliskiej nam kobiety lub siebie samej. Ja bym się za taki prezent na pewno nie obraziła.  

Brak komentarzy
Poprzedni wpis
15 lipca 2018
Następny wpis
15 lipca 2018

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!