RECENZJE

STYMULATOR KAWAII MACAROON MASSAGER RASPBERRY – RECENZJA

Podczas zamawiania tego stymulatora zastanawiałam się tylko nad jednym – a jaki smak makaronika wybrałabym dla siebie będąc w paryskiej cukierni? I chociaż część mnie była przekonana, że gadżet w kolorze miętowym będzie wyglądał słodko to wygrała malina. Malinowe ciastko to zdecydowanie jest to. Uwierzcie jednak, że nie było łatwo, bo oprócz maliny mamy tutaj jeszcze miętę, karmel, czarną porzeczkę i wersję różaną.  

Makaronik Kawaii otrzymujemy w pięknym opakowaniu, moje jest w kolorze różowym ze złotym napisem Patisseries Kawaii Japan. Każdy szczegół został tu starannie dopracowany, aby wprowadzić nas w odpowiednio słodki nastrój. Masażer jest w zasadzie niewielkich rozmiarów (3,5 cm wysokości i 5,5 cm szerokości), dzięki czemu idealnie leży w dłoni, ale z drugiej strony jak na ciasteczko to całkiem słuszny rozmiar. Powierzchnie, które będą miały styczność z ciałem zostały pokryte silikonem medycznym o bardzo dobrej jakości. Dookoła mamy delikatną falbankę, jak w dobrze wypieczonym makaroniku, a na górnej części znajdziemy niewielką wypukłość, która zaznacza nam miejsce sterowania urządzeniem.  

Ale odejdziemy już powoli od cukierniczych tematów, bo Kawaii Macaroon absolutnie nie jest do jedzenia. Można jednak zakładać się o to co może przynieść więcej przyjemności – ciasteczko czy ten stymulator? Z pewnością ma on jedną przewagę już na samym początku, ponieważ jest wielorazowego użytku. Po drugie oferuje nam aż sześć programów wibracji – ciągła wolniejsza, ciągła szybsza, ciągła jeszcze szybsza, pulsacyjna, pulsacyjna narastająca i pulsacyjna narastająca w opcji fast. Wszystkie obsługiwane oczywiście za pomocą jednego wspomnianego wcześniej guziczka. Kolejne jego naciśnięcie wyłącza stymulator. Jeżeli chcemy wyłączyć go w trakcie jednego z trybów wibracji wystarczy nacisnąć przycisk na dwie sekundy – nie musimy przechodzić wszystkich trybów po kolei. Moim zdaniem wibracje nie są ani za słabe, ani za mocne. Każda kobieta może znaleźć tutaj coś dla siebie.  

Urządzenie jest ładowane za pomocą dołączonego do zestawu kabelka USB, który najłatwiej podłączyć do laptopa. Ładowanie do pełna trwa tutaj około dwóch godzin, ale nie martwcie się – masażer dostajemy wstępnie naładowany, abyśmy nie musieli czekać z jego wypróbowaniem. Potem akumulator wystarcza mu na 1,5 godziny pracy. Zaskoczył mnie jedynie sposób wkładania kabelka. Niewielka kropeczka na dolnej części wyznacza nam miejsce, w które należy wetknąć końcówkę kabla, a po jej wyciągnięciu praktycznie nie ma śladu, co zresztą można zobaczyć na zdjęciach. Kawaii Macaroon jest w pełni wodoodporny – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z niego pod wodą na przykład podczas relaksującej kąpieli.  

Wspomnę jeszcze, że masażer jest produktem unisex i może sprawiać przyjemność zarówno kobiecie jak i mężczyźnie oraz świetnie nadaje się do wszelkich zabaw podczas gry wstępnej. Przypuszczam jednak, że mało który facet będzie w stanie docenić design tego słodkiego maleństwa i zakochać się w nim od pierwszego spojrzenia tak jak uczyni to kobieta.  

1 komentarz
Poprzedni wpis
26 sierpnia 2018
Następny wpis
26 sierpnia 2018

1 komentarz

  • Kate

    Bardzo fajna rzecz w moim ulubionym kolorze. Myślałam jednak ze będzie to post o babeczkach 😉

Zostaw komentarz

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!