RECENZJE

FARBA DO MALOWANIA CIAŁA SYSTEM JO DONA KISSABLE BODY PAINT – RECENZJA

Dona by System Jo to marka posiadająca w swoim portfolio wiele produktów z przeznaczeniem do tak zwanych wczesnych faz zbliżenia, czyli nawiązywania relacji i gry wstępnej.  W naszym sklepie znajdziecie między innymi świece, olejki i balsamy przeznaczone do masażu ciała, płyny do kąpieli, płatki róż czy perfumy z dodatkiem feromonów, a także fantastyczny spray do skóry z połyskiem.  

Tym razem na tapetę bierzemy farbę do malowania na ciele. Po pierwsze długie zimowe wieczory zachęcają do eksperymentów i przedłużania gry wstępnej, a po drugie zbliżają się walentynki, czyli idealna okazja do wręczenia erotycznego podarunku naszej drugiej połówce, a potem oczywiście wspólnemu jej przetestowaniu.  

 

Farba do ciała DONA KISSABLE dostępna jest w trzech smakach: czekolada, wanilia, truskawka. Tym, którzy jak ja nie mogą się zdecydować na jeden smak, polecam wszystkie. W kartoniku znajdziemy słoiczek z farbą (z foliowym zamknięciem upewniającym nas, że nikt nie miał do niej dostępu) oraz niewielki pędzelek do kompletu. Sama farba jest dość gęsta, więc nie będzie się rozlewać po ciele podczas malowania, ale trzeba jej użyć więcej dla uzyskania ładnego wzorku czy napisu i szczerze mówiąc o wiele wygodniej maluje się palcem niż pędzelkiem. Oczywiście jest też wersja dla osób mniej uzdolnionych artystycznie, czyli możemy nabierać ją palcami lub całą ręką i po prostu rozsmarować na ciele – tutaj nie ma żadnych zasad, ale pamiętajcie, że ktoś musi potem zrobić pranie.  

Farba do malowania ciała jest jadalna (jak wszystkie produkty DONA z serii KISSABLE), więc bez obaw można ją zlizywać oraz zcałowywać z ciała drugiej osoby, a nawet jest to bardzo wskazane. W zasadzie cały sens malowania opiera się na późniejszym zlizywaniu. Dzięki swoim właściwościom smakowym farba do malowania ciała idealnie nadaje się nie tylko do gry wstępnej, ale również do seksu oralnego, dostarczając bardzo przyjemnych doznań smakowych. Zawiera w sobie feromony, które dodatkowo pobudzają zmysły i wprowadza do sypialni wyjątkowo erotyczny nastrój. Malowanie po ciele drugiej osoby to dość intymna czynność, wymagająca zapalonego światła i wymuszająca bliskie przyglądanie się sobie nawzajem – może więc stać się świetnym sposobem na przełamanie nieśmiałości czy oporów w pokazywaniu się nago.  

To nie jest zwykły gadżet erotyczny czy zabawka dla dorosłych w dosłownym znaczeniu. Jest to produkt pobudzający naszą kreatywność, więc nie sposób opisać tutaj wszystkich możliwości jego zastosowania. Każda para z pewnością wymyśli nowe zabawy z użyciem smakowej farby. Jeżeli szukacie niewinnego prezentu na walentynki albo niestandardowego produktu, który już od progu podniesie temperaturę w sypialni to z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę.  

Brak komentarzy
Poprzedni wpis
13 stycznia 2019
Następny wpis
13 stycznia 2019

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!